FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR


Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shkencë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Antropologji fizike & gjenetikë & demografi

Antropologji fizike & gjenetikë & demografi

1318Shqiptarët racë ...
Tue 15 Mar 2022, 21:05
Hylltar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Bimësi

Bimë në trojet pellazgjike, bimë ushqyese, shëruese, mjaltore, helmuese, drunj, shkurre, barishte, lule, pemë e perime, këpurdha
6064Shqemja
Fri 25 Feb 2022, 21:16
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Frymorë

Kafshët në trojet pellazgjike, që nga kandrrat e imëta e gjer te gjitarët gjigandë
4041Cironka
Sun 13 Feb 2022, 18:55
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjekësia besëlashtë

Mjekësi popullore, barna shëruese ilire dhe dake, sëmundje endemike, përgatitja e bimëve mjekësore, mjekësi alternative vendore, qasja jonë ndaj shëndetit dhe mjekësisë
3954Dëmet nga produk...
Mon 29 Aug 2022, 17:10
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjedisore

Veprimtari mjedisore, ekologji, shllime për mjedisin, qëndrimi ndaj mjedisit etj.
48Riciklimi
Fri 18 Mar 2022, 17:17
Hylltar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dhéshkronjë

Gjeografi natyrore, mot e reshje, lloje tokash, bjeshkë e fusha, ujna, minerale, gjeologji, shkëmbinj, xehe, kristale
33Rrugët tregtare ...
Wed 16 Mar 2022, 15:43
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit

Histori

 
Asnjë mesazh i ri

Çâshtje historike

Çâshtje të ndryshme historike, lajme të reja nga historia, arkeologjia shqiptare
1720Themelimi i Isla...
Fri 18 Feb 2022, 20:00
Buzulk Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urrlajt33Fillesat e qarku...
Sun 06 Feb 2022, 16:27
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pellazg-ilir-thrak2643Leka Emathi
Fri 18 Mar 2022, 22:36
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arbërorë1525Shqiptarësia e V...
Sat 17 Apr 2021, 23:12
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqiptarë2432E vërteta e 4 sh...
Thu 03 Mar 2022, 00:08
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Politikë

Politikë, diplomaci, ideologji, gjeopolitikë,
2332Vetënisma në pol...
Wed 09 Mar 2022, 00:50
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Ekonomi & financa
45Huaja në Besëlas...
Thu 17 Mar 2022, 20:35
Hylltar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Përpikni

Matematikë, gjeometri, fizikë, astronomi
913Yllësitë
Sun 20 Feb 2022, 22:05
Kandhaon Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kimí00
Shkencë Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur