FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Jo liberalizmit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1182
Join date : 17/03/2013

Jo liberalizmit! Empty
MesazhTitulli: Jo liberalizmit!   Jo liberalizmit! EmptyTue 18 Jun 2024, 14:22

Jo katër liberalizmave monstruozë:
- Jo lëvizjes së lirë të mallrave - duhet mbrojtur prodhimi vendor
- Jo lëvizjes së lirë të shërbimeve - duhet mbrojtur shërbimet vendore
- Jo lëvizjes së lirë të personave - duhet mbrojtur struktura demografike
- Jo lëvizjes së lirë të kapitalit - duhet kapital vendor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Jo liberalizmit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Politikë-
Kërce tek: