FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Tregjet tradicionale shqiptare (pamje)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Empty
MesazhTitulli: Tregjet tradicionale shqiptare (pamje)   Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) EmptyWed 15 Mar 2023, 19:19

Dardaní, tregu i Pejës
Aparati fotografik âsht shkrepun nga Henri Cartier-Bresson, në vitin 1965.

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-1

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-2

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-3

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-4

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-5

Tregjet tradicionale shqiptare (pamje) Tregu-i-pej-s-6
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tregjet tradicionale shqiptare (pamje)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë
» Pamje nga punët bujqësore
» Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë
» Astronomi shqiptare
» Shqiptarë të turqizuar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Ekonomi-
Kërce tek: