FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 668
Join date : 17/03/2013

Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë Empty
MesazhTitulli: Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë   Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë EmptySat 28 Feb 2015, 12:32


Lisa shekullorë në Daki

Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë Karpatet_zpsrmhwotnw

Burimi: Albanian Emigrant

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Pamje të bukura nga Karpatet e Dakisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qerosi dhe e Bukura e Dheut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Çështje shqiptare :: Atdheu Pellazgjik-
Kërce tek: