FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 984
Join date : 17/03/2013

Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë Empty
MesazhTitulli: Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë   Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë EmptySun 26 Mar 2023, 15:06

Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë Krahinatekosoves

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Krahinat tradicionale të Dardanisë së ngushtë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tregjet tradicionale shqiptare (pamje)
» Mbretnia e Dardanisë
» Gjurme te tradites ortodokse ne malet e Dardanise

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Dhéshkronjë-
Kërce tek: