FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ilaq kunder rrudhave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1095
Join date : 17/03/2013

Ilaq kunder rrudhave Empty
MesazhTitulli: Ilaq kunder rrudhave   Ilaq kunder rrudhave EmptyMon 08 Nov 2021, 12:04

Ky anti-inflamator i fuqishëm, anti-oksidues dhe një agjent antibiotik ka gamë të gjerë të përfitimeve shëndetësore. Recetën mund ta ndiqni më poshtë:Uthull molle, sodë buke, ½-ta e gotës ujë, ½-ta e limonit, mjaltë. Udhësuesit:Merrni ujin, shtrydhni limonin dhe vendosni të gjithë përbërësit që përmendëm më lart. Përzieni mirë derisa të merrni një përzierje homogjene.Aplikoni atë në fytyrën tuaj dhe lini të qëndrojë brenda natës. Përsëriteni procedurën çdo natë para se të shkoni në gjumë për 1 muaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Ilaq kunder rrudhave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» --- PELLAZGËT KUNDËR GREKËVE ---
» Ilaç kundër harresës
» Barna popullore kunder ftohjes
» Historia e Skenderbeut - lufta kundër muslimanëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Mjekësia besëlashtë-
Kërce tek: