FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR


Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shoqni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Drejtësia

DrejtësiaKoncepti i drejtësisë,
45Fuqia prapavepru...
Tue 18 Apr 2023, 00:57
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ligji i Maleve

Ligjet e Lekës, Skenderbeut, Maleve, Labërisë, kuvend e besëlidhje, gjyqe e pleqni, pré e gjakmarrje, ndore e ndërmjecë, falje e pajtim, gjobë e ndëshkim
1751Llojet krahinore...
Tue 09 May 2023, 19:43
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shoqurtësí

Sociologji besëlashtë
843Oswald Spengler,...
Fri 23 Jun 2023, 20:38
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Familja

Vlerat familjare, rolet në familje, rolet gjinore, hapësira personale,
44Vëllamia
Tue 09 May 2023, 18:26
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pedagogjia

Qëndrimi ndaj shkollës dhe mësimit, praktikat e rritjes së fëmijëve
610Arsimi në mërgat...
Sat 06 Jan 2024, 21:13
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fiset shqiptare

Fise, vëllezëri, gjenealogji; fise malësore, arvanite, arbëreshe etj.
2025Epitetet dhe cil...
Tue 30 Jan 2024, 14:23
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Shoqni Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur