FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Vetënisma në politikë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Vetënisma në politikë Empty
MesazhTitulli: Vetënisma në politikë   Vetënisma në politikë EmptyWed 09 Mar 2022, 00:50

"Me fjalë të tjera, Serbia gati gjithmonë e ka gëzuar përkrahjen e Rusisë, por hapat i ka bërë vetë, bile edhe atëherë kur ka humbur. Këtë gjithnjë në mbështetje të vlerësimeve të veta të rrethanave dhe për interesa të veta."

Ukshin Hoti, "Filozofia politike e çështjes shqiptare", Prishtinë, 1996, faqe 141

Vetënisma në politikë Oioioi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vetënisma në politikë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mëkatet politike
» Politikë popullësie
» Lidhjet fetaro-politike
» "Filozofia politike e çështjes shqiptare", U. Hoti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Politikë-
Kërce tek: