FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjergj Bashta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 205
Join date : 23/04/2013
Age : 44
Location : Në Fushat e Elysesë

Gjergj Bashta Empty
MesazhTitulli: Gjergj Bashta   Gjergj Bashta EmptyWed 24 Apr 2013, 19:11

Giorgio Basta - Gjeneral në ushtrinë habsburge, aristokrat shqiptar nga Napoli, (1544-1607).

Gjergj Bashta Giorgi10
Gjergj Bashta Giorgiobasta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjergj Bashta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Elez Alija e Krajleviçe Marku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Histori :: Çâshtje historike-
Kërce tek: