FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mullinjë në trojet shqiptare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

Buzulk


Male Numri i postimeve : 53
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

Mullinjë në trojet shqiptare Empty
MesazhTitulli: Mullinjë në trojet shqiptare   Mullinjë në trojet shqiptare EmptyThu 12 Mar 2015, 20:10

Mulli i vjetër në Llap, Besianë (Podjevë)

Mullinjë në trojet shqiptare 10420000_1028175470544342_5295126111392779985_n_zpsckyq3xly
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mullinjë në trojet shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Astronomi shqiptare
» Shqiptarë të turqizuar
» Shqiptarët në Zvicërr
» Neo-Shqiptarisma mbi fenë shqiptare
» Shkolla Shqiptare e Athinës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Arkitektura-
Kërce tek: