FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

Buzulk


Male Numri i postimeve : 53
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë) Empty
MesazhTitulli: Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë)   Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë) EmptyWed 27 Aug 2014, 23:27

Shteti i Ali Pashës dhe njësia autonome e arvanitëve në Greqinë e sotme (atëherë Arbëria)

Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë) Pashlllk_zpse561ff04
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shtrirja e Pashallëkut të Janinës (hartë)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shtrirja e arvanitëve (harta)
» Fiset shqiptare në Mal të Zi, hartë e rrallë e vitit 1839

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Histori :: Shqiptarët-
Kërce tek: