FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shkronjat mesape (funksion)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1095
Join date : 17/03/2013

Shkronjat mesape (funksion) Empty
MesazhTitulli: Shkronjat mesape (funksion)   Shkronjat mesape (funksion) EmptyMon 28 Jul 2014, 16:07

Tani për raste të veçanta mund të përdoren shkronja mesape, të cilat shfaqen në anën e majtë, në mesin e "smileys".

Mund të dalë diçka kështu:   ANA    APRODITA 

ose

 KLOHI      ZIS

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Shkronjat mesape (funksion)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç)
» Harta ilire-mesape, më e lashta në Evropë
» Ndërtesat në funksion muzikor
» Kulti i Vidasit në funksion të muzikës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Shoqnia jonë-
Kërce tek: