FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 685
Join date : 17/03/2013

Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç) Empty
MesazhTitulli: Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç)   Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç) EmptyFri 05 Feb 2021, 19:09

Hyni në këtë faqe dhe shkarkoni prektorën (tastaturën) me shkronja shqipe, në mënyrë që të shkruani shqip në forumin tonë:

https://vargmal.org/shqip

Përdorimi i alfabetit të plotë shqip është detyrë e domosdoshme në forumin besëlashtë.

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Shoqëria jonë-
Kërce tek: