FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Emna shqip për djem

Shko poshtë 
2 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 12:58

Thanor
Thanush
Thëllëzor
Thjeshtak
Thjeshtor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 12:58

Uc
Ucan
Udhmir
Ujkan
Ujkash
Ujmir
Ukë
Uksan
Ulban
Ulkan
Ulpëtin
Ulpian
Ulqin
Uran
Urim
Urt
Urtan
Urtar
Urtash
Ushtëror
Ushtim
Usian
Uskan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 12:59

Vajkal
Vajkan
Val
Valbardh
Valdas
Valdet
Valgjin
Valjet
Vallzor
Valm
Valmir
Valmor
Valth
Valtid
Vandan
Vardon
Varid
Vastak
Vath
Vegim
Vels
Velson
Vepran
Veprim
Veprimtar
Verak
Veran
Verim
Verlind
Vermosh
Veror
Verush
Verzant
Veshtak
Vesid
Vesim
Vesor
Vezullim
Vezullor
Vidan
Vidush
Vilzan
Vindar
Viniok
Virtyt
Visar
Vishkull
Vishkullar
Vishkullor
Vizak
Vlastar
Vleftar
Vleran
Vlerësim
Vleror
Vlerush
Vllazërim
Vokon
Volset
Vraptar
Vrujim
Vrullim
Vukel
Vullnet
Vullnetmir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 13:00

Xixan
Xixëllim
Xixëllor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 13:00

Ylber
Ylberor
Ylberosh
Yll
Yllball
Ylldrit
Yllim
Ylljet
Ylljon
Yllkuq
Yllmir
Yllnor
Yllor
Yllpar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptySun 20 Jul 2014, 13:01

Zallor
Zaimin
Zairik
Zambak
Zamir
Zarik
Zarist
Zbardhim
Zbardhor
Zbukurim
Zëdlir
Zekash
Zemëror
Zeshkan
Zgur
Zjarrmor
Zjarror
Zogan
Zoglar
Zorad
Zymbyl

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 193
Join date : 23/04/2013
Age : 43
Location : Në Fushat e Elysesë

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 EmptyTue 22 Jul 2014, 21:39

Punë e mirë, tani neve na mbetet ta shpërndajmë sa më shumë, që njerëzit të jenë të informuar e të mos thonë se nuk po dimë emra shqip.

Po për femra a do të sjellësh, se me sa po shoh këtu qenkan vetëm emra meshkujsh?

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Emna shqip për djem   Emna shqip për djem - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emna shqip për djem
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Emna shqip për vajza
» Antroponimia shqip
» Emënvendet shqip
» Dliresia gjuhesore ne shqip
» Përdor shkronjat shqip (Ë dhe Ç)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Gjuhë e gjuhësi-
Kërce tek: