FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kombëtarja shqiptare e Zvicrës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 632
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Sun 22 Jun 2014, 13:57

Të dhëna të përditshme për kombëtaren shqiptare të Zvicrës, ku bëjnë pjesë 5 shqiptarë:

Behrami, Shaqiri, Xhaka, Mehmedi e Xhemaili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 632
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Sun 22 Jun 2014, 13:59

Zviceranët kritikojnë lojtarët shqiptarët pse nuk këndojnë himnin e Zvicrës në fillim të lojës.

http://time.ikub.al/0915a2b1bd/1b491ae702f267527586ae36e3818ae5/Lajm_Tallen-zviceranet-Tu-kendojme-shqip-qe-te-zgjohen-foto-.aspx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 632
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Sun 22 Jun 2014, 14:00

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 632
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Fri 27 Jun 2014, 10:24

Botërori 2014/ Super Xherdan Shaqiri, shënon 3 gola dhe i jep kualifikimin kombëtares shqiptare të Zvicrës


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 632
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Fri 27 Jun 2014, 10:29


Mediat e Zvicrës: Shqiptarët meritojnë të kenë një kanton në Zvicërhttp://bashke-per-brazil.telegrafi.com/mediat-e-zvicres-kosova-kanton-i-zvicres/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kombëtarja shqiptare e Zvicrës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Rhaetia-
Kërce tek: