FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Psikologjia ushtarake

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Psikologjia ushtarake Empty
MesazhTitulli: Psikologjia ushtarake   Psikologjia ushtarake EmptyWed 16 Feb 2022, 22:17

Psikologjia ushtarake studion zbatimin e rezultateve të psikologjisë në zhvillimin dhe në përforcimin e fuqislë ushtarake të një vendi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Psikologjia ushtarake
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ana ushtarake e Lidhjes së Prizrenit
» Psikologjia pedagogjike
» Psikologjia e punës (industriale)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Urtësi :: Psikologji-
Kërce tek: