FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Psikologjia e punës (industriale)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Psikologjia e punës (industriale) Empty
MesazhTitulli: Psikologjia e punës (industriale)   Psikologjia e punës (industriale) EmptyWed 16 Feb 2022, 22:13

Psikologjia e punës - Studion anën psikologjike të punës së njeriut, të sjelljes dhe veprimtarisë së tij në vendin e punës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Psikologjia e punës (industriale)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Psikologjia pedagogjike
» Psikologjia ushtarake

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Urtësi :: Psikologji-
Kërce tek: