FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Federata e mundjes e Kosovës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 193
Join date : 23/04/2013
Age : 43
Location : Në Fushat e Elysesë

Federata e mundjes e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Federata e mundjes e Kosovës   Federata e mundjes e Kosovës EmptySat 23 Aug 2014, 20:50


Federata e Mundjes e Kosovës

Federata e mundjes e Kosovës Pelivanet2_3083_thmb4_zpscb82f359

E-mail: naim.muja@hotmail.com
Tel: +381 38 221 811

Kryetar: Naim Muja
Mob: +377 44 618 355
Sekretari gjeneral: Sulejman Shala
Mob: +377 44 187 276

Klube: 7
Shkolla sportive: 7
Seniore: 1
Seniorë: 250
Juniore: 1
Juniorë: 140
Kadetë: 100
Pionerë: 0

Meshkuj të regjistruar: 570
Femra të regjistruara: 2
Gjithsej: 572.

http://www.mkrs-ks.org/?page=1,50,90

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Federata e mundjes e Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Federata shqiptare e qitjes
» Kangë për betejën e Kosovës dhe Millosh Kopiliqin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Lojna luftarake-
Kërce tek: