FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Numri i shqiptarëve sipas shteteve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1095
Join date : 17/03/2013

Numri i shqiptarëve sipas shteteve Empty
MesazhTitulli: Numri i shqiptarëve sipas shteteve   Numri i shqiptarëve sipas shteteve EmptySat 23 Aug 2014, 11:54

Numri i shqiptarëve sipas shteteve Albanians_in_Europe_zpsba9afa02

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Numri i shqiptarëve sipas shteteve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptarët në Zvicërr
» Numri e = 2.71828
» Shqiptarët në Ukrainë
» Jus sanguinis - Shtetësia sipas gjakut
» Qethja sipas tipit antropologjik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Çështje shqiptare :: Atdheu Pellazgjik-
Kërce tek: