FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Empty
MesazhTitulli: Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës   Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës EmptyMon 10 Apr 2023, 23:53


Në katër ushtrimet e para ka lëvizje që ndërrohen me njana tjetrën, ndërsa e pesta asht vetëm tërheqje e muskujve.

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Ushtrime-1

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Ushtrime-2

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Ushtrime-3

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Ushtrime-4

Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës Ushtrime-5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ushtrime për zgjatje të muskujve të shpinës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dhembjet e muskujve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Lojna popullore-
Kërce tek: