FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Estetika e të folunit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Estetika e të folunit Empty
MesazhTitulli: Estetika e të folunit   Estetika e të folunit EmptySun 26 Mar 2023, 23:09

Ka një primje të keqe te njerëzit për me përdor shpesh të njajtën fjalë, siç janë "domethanë", "përshembull", "realisht", "në fakt", dhe këto përdoren shpesh në çdo fjali, e herë-herë duke e përsëritun brenda fjalisë nga disa herë. Nga ky ves duhet me pasë kujdes piknisht dijetarët, dhe dlirja prej këtij vesi duhet me qenë puna e tyne kryesore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Estetika e të folunit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Estetika
» Estetika e trupit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Urtësi :: Estetika-
Kërce tek: