FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dashnia ndaj fshatit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Dashnia ndaj fshatit Empty
MesazhTitulli: Dashnia ndaj fshatit   Dashnia ndaj fshatit EmptyWed 15 Mar 2023, 19:07

“Sa herë kthehna prej Prishtinës, nihna ma e gjallë, nuk jam për qytet ” – Njihuni me studenten e biologjisë nga Podujeva e cila nuk e paramendon jetën pa punët e fshatit

https://fb.watch/jhQbxHVxmk/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashnia ndaj fshatit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Parandalimet - kujdesi ndaj shëndetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Gjelbërim-
Kërce tek: