FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndërtesat arsimore në Iliri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Ndërtesat arsimore në Iliri Empty
MesazhTitulli: Ndërtesat arsimore në Iliri   Ndërtesat arsimore në Iliri EmptyTue 07 Mar 2023, 19:20

Gjimnazi antik i Butrintit

Ndërtesat arsimore në Iliri 800px-Butrint-Gymnasion-1


Shëtitorja dykatëshe

Shëtitorja dykatëshe në Apolloni (Stili dorik dhe jonik - Shek. IV - III p.e.s.)
Ndërtesat arsimore në Iliri Apollonia-Driving-Albania-178-3868349072
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndërtesat arsimore në Iliri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arsimi në Iliri
» Ndërtesat në funksion muzikor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shoqni :: Pedagogjia-
Kërce tek: