FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shqiptarët në Itali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Shqiptarët në Itali Empty
MesazhTitulli: Shqiptarët në Itali   Shqiptarët në Itali EmptySun 26 Feb 2023, 10:29


Hartë e vendbanimeve arbëreshe, gjuha që flasin në përditshmëni dhe përkatësia fetare.

Shqiptarët në Itali Arb-resh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptarët në Itali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptarët në Itali
» Shqiptarët në Ukrainë
» Shqiptarët në Mal të Zi,
» Shqiptarët në Bullgari
» Pamja shqiptare e Maqedonise, dje, sot dhe neser

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Çështje shqiptare :: Atdheu Pellazgjik-
Kërce tek: