FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Enigma e pazgjidhshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 193
Join date : 23/04/2013
Age : 43
Location : Në Fushat e Elysesë

Enigma e pazgjidhshme Empty
MesazhTitulli: Enigma e pazgjidhshme   Enigma e pazgjidhshme EmptySun 26 Feb 2023, 02:51

Ju sfidoj me enigmën e pazgjidhshme!

Duhet të ketë nga secila shtëpi tri rrugë për te secili pus. Gjithsej 9 rrugë. Rrugët nuk duhet as të kryqëzohen, as të kalojnë nëpër shtëpi e as të kalojnë nëpër pus. Dhe nuk duhet të ndërpriten që nga shtëpia e deri te pusi.

Urdhëroni!

Enigma e pazgjidhshme 1668363164221

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Enigma e pazgjidhshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ENIGMA E EPIKADIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Lojna popullore-
Kërce tek: