FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Foka (sëmundje)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Foka (sëmundje) Empty
MesazhTitulli: Foka (sëmundje)   Foka (sëmundje) EmptyTue 14 Feb 2023, 22:36

Erysipelas

sëmundje e rëndë ngjitëse, që shfaqet me ethe dhe me mahisje të lëkurës;

të kuqtë e madh

Foka (sëmundje) 442-erysipelas-limb-slide-3-springer-high
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foka (sëmundje)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Mjekësia besëlashtë-
Kërce tek: