FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Loja e Motmotit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 39
Location : Në Fushat e Elysesë

Loja e Motmotit Empty
MesazhTitulli: Loja e Motmotit   Loja e Motmotit EmptyTue 24 Oct 2017, 11:17

Qëllimi është të radhiten të tria figurat në vijë të drejtë ose në rreth. Secili lojtar luan nga njëherë, me vetëm një figurë, vetëm një katrorë në afërsi. Nuk mund të luhet në katrorë të zënë.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Burimi: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Loja e Motmotit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Argëtim :: Lojra mendore & kompjuterike-
Kërce tek: