FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ArdianiNumri i postimeve : 36
Join date : 18/03/2013

MesazhTitulli: Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)   Sun 20 Jul 2014, 13:07

Ky osht manifestimi qe mahet ne novoderbe per shengjergj, me 6 maj, kjo video osht para kater vjete ku jom kan edhe vet aty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArdianiNumri i postimeve : 36
Join date : 18/03/2013

MesazhTitulli: Re: Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)   Sun 20 Jul 2014, 13:09

qe edhe njo tjeter

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Theologji :: Festivalet besëlashta-
Kërce tek: