FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kuriozitete nga Italia

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN


Numri i postimeve : 380
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Kuriozitete nga Italia   Sat 30 Mar 2013, 01:04

A e dini se...

Shqiptarët në Itali janë mbi një milionë, megjithatë dialekti arbëresh në Sicili është i rrezikuar nga zhdukja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Kuriozitete nga Italia
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuriozitete mbi Gjumin
» Kuriozitete
» Magjia e numrave
» Blood of the "Gods" - Gjaku i "Zotave"
» Njeriu enigmatik!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona :: Italia-
Kërce tek: