FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kinse ndihma humanitare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Melisandre

Melisandre


Female Numri i postimeve : 44
Join date : 28/07/2014
Age : 32
Location : Ohio USA

Kinse ndihma humanitare Empty
MesazhTitulli: Kinse ndihma humanitare   Kinse ndihma humanitare EmptyWed 13 Jan 2021, 18:26

Kjo puna e Halil Kastratit osht propagande e organizume e orkestrume nga nje qender e vetme komandimi nga nje sherbim i huaj sekret qe ka per qellim ti islamizoje shqiptaret deri ne palce te eshtrave. Kosova nuk ka nevoje per ca ndihma humanitare por ka nevoje per rregullim te shtetit, e shteti nuk rregullohet me islamike e hoxhollare, me hajdute e tradhetare, nuk rregullohet me fanatizem islamik e turkofil, nuk bahet shqipnia me budall qe e japin jeten per turqi e siri. Shteti ka nevoje per njerez te menchem kurse islamizmi i vret e i persekuton te menchurit, sepse eshte kunder shkences.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kinse ndihma humanitare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kinse shqiptarët na qenkan islamikë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Çështje shqiptare :: Atdheu Pellazgjik-
Kërce tek: