FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Vrapimi në mal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valdrin Xhema

Valdrin Xhema


Male Numri i postimeve : 2
Join date : 11/09/2017
Age : 27
Location : Mendrisio, Switzerland

Vrapimi në mal Empty
MesazhTitulli: Vrapimi në mal   Vrapimi në mal EmptyMon 11 Sep 2017, 22:34

Unë dal shpesh në pyjet më të afërta dhe vrapoj, zakonisht ec për një kohë të gjatë, pastaj kur nxehem filloj të vrapoj ngadalë, dhe pas kësaj vazhdoj edhe me një vrapim të shpejtë.

Mos hezitoni të dilni në mal për vrap, sepse asgjë e keqe nuk ju vje nga kjo, vetëm të mira dhe dobi do të keni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vrapimi në mal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Gjimnastikë & Atletikë-
Kërce tek: