FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lindita Mavriqi
Vizitor
AnonymousSi mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja Empty
MesazhTitulli: Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja   Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja EmptyFri 21 Jul 2017, 12:36

Pershendeteje grupit, un me shoqeri (shok dhe shoqe), duma t'i bashkegjitemi aktiviteteve tuaja te cilat i kemi pare ne gazeta dhe portale, si mund te kemi kontakt?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1182
Join date : 17/03/2013

Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja Empty
MesazhTitulli: Re: Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja   Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja EmptySat 22 Jul 2017, 11:07

Very Happy
Përshëndetje Linditë

Ne ende nuk kemi zyrë, telefon zyrtar etj. prandaj për t'iu bashkëngjitur aktiviteteve tona, ose për t'u anëtarësuar në Bashkësinë tonë fetare mund të na kontaktoni në faqen tonë në fb

https://www.facebook.com/beselasht/

Si dhe mund të përcillni 'ngjarjet' në facebook të cilat bëhen publike rregullisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 6 bimët jeshile që mund të shpëtojnë jetën

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Pyetje - Përgjigje-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: