FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde) Empty
MesazhTitulli: Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)   Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde) EmptySun 20 Jul 2014, 13:07

Ky osht manifestimi qe mahet ne novoderbe per shengjergj, me 6 maj, kjo video osht para kater vjete ku jom kan edhe vet aty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ardiani

avatar


Numri i postimeve : 77
Join date : 18/03/2013

Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde) Empty
MesazhTitulli: Re: Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)   Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde) EmptySun 20 Jul 2014, 13:09

qe edhe njo tjeter

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kryt e motmotit - Artane (ish-Novoberde)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Loja e Motmotit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Kremtet besëlashta-
Kërce tek: