FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Rosa e butë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Rosa e butë Empty
MesazhTitulli: Rosa e butë   Rosa e butë EmptyFri 14 Apr 2023, 21:02

Anser domesticus

rosë e butë, shotë e shpisë,

Rosa e butë Image
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rosa e butë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rosa kërrkërre
» Rosa e egër
» Kumria e butë
» Gështenja e butë
» Pata e butë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Frymorë-
Kërce tek: