FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pata e butë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Pata e butë Empty
MesazhTitulli: Pata e butë   Pata e butë EmptyFri 14 Apr 2023, 21:00

Anas domesticus

patë e butë, patë e shpisë, patë shtëpiake

Pata e butë Image
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pata e butë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pata e egër
» Kumria e butë
» Gështenja e butë
» Rosa e butë
» Kuneli (lepuri i butë)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Frymorë-
Kërce tek: