FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ujku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Ujku Empty
MesazhTitulli: Ujku   Ujku EmptyFri 14 Apr 2023, 19:42

Canis lupus

ujk, ulk, ulkonjë, ujkeshë, ungri, ukí

Ujku Image
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ujku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Goj'ujku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Frymorë-
Kërce tek: