FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Urithi

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Urithi Empty
MesazhTitulli: Urithi   Urithi EmptyFri 14 Apr 2023, 19:28

Talpa europaea

urith, urí, ur,

Urithi Image
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 1176
Join date : 17/03/2013

Urithi Empty
MesazhTitulli: Re: Urithi   Urithi EmptyThu 20 Apr 2023, 13:40

Drenoc, Rahovec, 12 prill 2023, fotografi nga Valmir Gashi

Urithi 341317124-209918451666868-5270803782309646933-n

Urithi 340900909-1443715779715978-5427672168440483698-n

Urithi 341338167-173721175568080-6841382809050088681-n

Urithi Drenoc-rahovec-12-prill-2023-valmir-gashi

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Urithi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Frymorë-
Kërce tek: