FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjeli i detit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 653
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Gjeli i detit Empty
MesazhTitulli: Gjeli i detit   Gjeli i detit EmptyThu 16 Mar 2023, 21:54

Meleagris gallopavo

gjel deti, gjeldec, bibâ, biban, misrok, çuran; pulë deti, miskë, bibë, pulkë, rikë

Gjeli i detit Licensed-image-1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjeli i detit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjeli i egër
» Breshka e detit
» Fiku i detit
» Gaforrja e detit
» Guaca e detit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Frymorë-
Kërce tek: