FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ndalesa martesore me të huajt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 653
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Ndalesa martesore me të huajt Empty
MesazhTitulli: Ndalesa martesore me të huajt   Ndalesa martesore me të huajt EmptySat 11 Mar 2023, 12:44

Ndalesa martesore me të huajt 334963452-5997115280334381-4602647818546445216-n-Copy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndalesa martesore me të huajt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndalesat martesore mes të afërmve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Antropologji fizike & gjenetikë & demografi-
Kërce tek: