FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Lulengjyra bashkëkohore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Lulengjyra bashkëkohore Empty
MesazhTitulli: Lulengjyra bashkëkohore   Lulengjyra bashkëkohore EmptyWed 15 Feb 2023, 21:08


Sot feston ditëlindjen ish-luftëtarja e UÇK-së, mjekja e luftës, Time Kadrijaj 🎂
Para pak ditësh ajo përjetësoi në trup akronimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Lulengjyra bashkëkohore 330968195-569465561896756-8971712216076888662-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lulengjyra bashkëkohore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Beslashtizimi i fjalorit (diskutime, sqarime, shpjegime etj)
» Punime bashkëkohore të fisnikisë arbnore mesjetare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Maskim-
Kërce tek: