FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Berat Buzhala

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 133
Join date : 23/04/2013
Age : 42
Location : Në Fushat e Elysesë

Berat Buzhala Empty
MesazhTitulli: Berat Buzhala   Berat Buzhala EmptyMon 21 Mar 2022, 01:03

Mëkatet politike:
- Përkrahja e gjenocidit mjekësor (vaksinim me shtrëngim)


Edituar për herë të fundit nga Hylltar në Mon 21 Mar 2022, 01:04, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 133
Join date : 23/04/2013
Age : 42
Location : Në Fushat e Elysesë

Berat Buzhala Empty
MesazhTitulli: Re: Berat Buzhala   Berat Buzhala EmptyMon 21 Mar 2022, 01:04

Berat Buzhala 640-0-607188de3ea9a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Berat Buzhala
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Anathema-
Kërce tek: