FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Baton Haxhiu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hylltar
MODERATOR
Hylltar


Male Numri i postimeve : 133
Join date : 23/04/2013
Age : 42
Location : Në Fushat e Elysesë

Baton Haxhiu Empty
MesazhTitulli: Baton Haxhiu   Baton Haxhiu EmptyFri 18 Mar 2022, 17:42

- Krenar me Ukrainën
- Sulmon protestat popullore
- Globalist
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Baton Haxhiu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Anathema-
Kërce tek: