FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 267
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike Empty
MesazhTitulli: Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike   Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike EmptyThu 10 Feb 2022, 20:43

Fuqia e Mujit


Kënga e Garrive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 267
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike Empty
MesazhTitulli: Re: Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike   Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike EmptyThu 10 Feb 2022, 20:46


Lisi i Dodonës

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Red Radoja - Melodi në piano me motive kreshnike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Piktura kreshnike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Muzikë besëlashtë-
Kërce tek: