FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A na bën Ballisti autoktonë me gjestin e tij?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Melisandre

Melisandre


Female Numri i postimeve : 44
Join date : 28/07/2014
Age : 32
Location : Ohio USA

A na bën Ballisti autoktonë me gjestin e tij? Empty
MesazhTitulli: A na bën Ballisti autoktonë me gjestin e tij?   A na bën Ballisti autoktonë me gjestin e tij? EmptyWed 13 Jan 2021, 18:29

nuk bahesh autokton me ni banderolle te Ballistit ne beograd, JOOOOO, per me u ba autokton duhesh me i besu perendite autoktone, Jehova le te ike ne izrael, Allahu ne Arabi, Dazhbogu ne Rusi, kurse Vidasi e Thana do qendrojne ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A na bën Ballisti autoktonë me gjestin e tij?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Çështje shqiptare :: Atdheu Pellazgjik-
Kërce tek: