FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Leqika (çikori)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Leqika (çikori) Empty
MesazhTitulli: Leqika (çikori)   Leqika (çikori) EmptySun 09 Apr 2023, 16:36

Cichorium endivia

leqikë, çikor, radhiqe

Leqika (çikori) Image
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Leqika (çikori)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Leqika (marulja)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Bulkí-
Kërce tek: