FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dhia shtëpiake

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Dhia shtëpiake Empty
MesazhTitulli: Dhia shtëpiake   Dhia shtëpiake EmptyWed 08 Mar 2023, 20:01

Capra hircus

dhi shtëpiake, dhi e butë, dhi e shpisë

Dhia shtëpiake Mal-si-e-Madhe-District-Albania-panoramio-10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dhia shtëpiake
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dhia e egër
» Maca shtëpiake

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Bulkí-
Kërce tek: