FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Duhani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Duhani Empty
MesazhTitulli: Duhani   Duhani EmptyWed 08 Mar 2023, 17:44

Nikotiana tabaccum

duhan

Duhani 800px-Starr-040501-0030-Nicotiana-tabacum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Duhani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Duhani nga kandvështrimi ekonomik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Kulturë :: Bulkí-
Kërce tek: