FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dua Lipa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Dua Lipa Empty
MesazhTitulli: Dua Lipa   Dua Lipa EmptyMon 29 Aug 2022, 08:59

- mbështet gay-t
- mbështet komunizmin


Edituar për herë të fundit nga Kandhaon në Mon 29 Aug 2022, 09:01, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Dua Lipa Empty
MesazhTitulli: Re: Dua Lipa   Dua Lipa EmptyMon 29 Aug 2022, 08:59

Mbrëmja e djeshme ishte nata e fundit e festivalit “Sunny Hill” të mbajtur në Tiranë, e këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

Teksa shumica e këngëtarëve ishin shqiptarë të Kosovës, turma nuk pa Lipën të performonte ashtu siç ishte premtuar.

Performuan vetëm disa reperë shqiptarë të Kosovës që performojnë edhe në klubet e Tiranës me hyrjen 5 mijë lekë të vjetra.

Kjo për shkak se ajo u nis për në Francë për në dasmën e mikut të saj të ngushtë gay, stilistit të njohur Jacquemus.

Ai u martua me partnerin e tij, teksa këngëtarja shqiptare shkëlqeu në dasmë e veshur me një fustan të bardhë të tejdukshëm.

https://joq-albania.com/artikull/1057322.html


Edituar për herë të fundit nga Kandhaon në Mon 29 Aug 2022, 09:00, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 797
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Dua Lipa Empty
MesazhTitulli: Re: Dua Lipa   Dua Lipa EmptyMon 29 Aug 2022, 09:00

Festivali “Sunny Hill” i organizuar nga këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka mbyllur mbrëmjen e djeshme tek Liqeni Artificial siparin e tre netëve.

Këngëtarë të njohur të skenës ndërkombëtare dhe asaj vendase kanë performuar këngët e tyre më të suksesshme duke ngritur peshë publikun shqiptar.

Në mbyllje të festivalit, në ekranin gjigant para të cilit performuan artistët, është shfaqur flamuri shqiptar me yllin komunist mbi të. Nuk dihet nëse ky gjest ka qenë i qëllimshëm apo një gabim i organizatorëve.

Ky simbol ka qenë pjesë e flamurit në vitet e diktaturës dhe u hoq në vitin 1992. Fotoja ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjetet sociale, pasi ylli është përfaqësues i diktaturës së regjimit Hoxha, sistem ky prej më totalitarëve në Evropë.

https://joq-albania.com/artikull/1057259.html?fbclid=IwAR2Kc3BsjdxWSH-drUB6z9i0b-32tOkxrYIiFZwli83UNHlBaaNsJs2HYoI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Dua Lipa Empty
MesazhTitulli: Re: Dua Lipa   Dua Lipa Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dua Lipa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Anathema-
Kërce tek: