FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Albin Kurti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 267
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Albin Kurti Empty
MesazhTitulli: Albin Kurti   Albin Kurti EmptyTue 23 Aug 2022, 21:22

Mëkatet politike:
- Përkrahja e gjenocidit mjekësor (vaksinim me shtrëngim)
- Përkrahja e ferexhes arabo-islamike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 267
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Albin Kurti Empty
MesazhTitulli: Re: Albin Kurti   Albin Kurti EmptyTue 23 Aug 2022, 21:23

Kurti: Nuk duhet të ketë ndalim të shamisë mbi moshën 16-vjeçare
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se në Kosovë shamia apo elementet e tjera fetare nuk duhet të ndalohen. Por, sipas tij, shamia dhe elementet e tjera fetare duhet të lejohen vetëm për personat e moshës 16 e mbi

https://www.dukagjini.com/kurti-nuk-duhet-te-kete-ndalim-te-shamise-mbi-moshen-16-vjecare/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albin Kurti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Anathema-
Kërce tek: