FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kombëtarja shqiptare e Zvicrës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës EmptySun 22 Jun 2014, 13:57

Të dhëna të përditshme për kombëtaren shqiptare të Zvicrës, ku bëjnë pjesë 5 shqiptarë:

Behrami, Shaqiri, Xhaka, Mehmedi e Xhemaili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës EmptySun 22 Jun 2014, 13:59

Zviceranët kritikojnë lojtarët shqiptarët pse nuk këndojnë himnin e Zvicrës në fillim të lojës.

http://time.ikub.al/0915a2b1bd/1b491ae702f267527586ae36e3818ae5/Lajm_Tallen-zviceranet-Tu-kendojme-shqip-qe-te-zgjohen-foto-.aspx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës EmptySun 22 Jun 2014, 14:00

Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës EmptyFri 27 Jun 2014, 10:24

Botërori 2014/ Super Xherdan Shaqiri, shënon 3 gola dhe i jep kualifikimin kombëtares shqiptare të Zvicrës


Kombëtarja shqiptare e Zvicrës SHAQIRI-655x356
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës EmptyFri 27 Jun 2014, 10:29


Mediat e Zvicrës: Shqiptarët meritojnë të kenë një kanton në Zvicër

Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Kosova-kantoni

http://bashke-per-brazil.telegrafi.com/mediat-e-zvicres-kosova-kanton-i-zvicres/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
Sponsored content
Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty
MesazhTitulli: Re: Kombëtarja shqiptare e Zvicrës   Kombëtarja shqiptare e Zvicrës Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kombëtarja shqiptare e Zvicrës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Rhaetia-
Kërce tek: